Klimatizace

Postaráme se o vaši klimatizaci od návrhu, přes montáž po pravidelný servis. Využíváme moderní technologie a poskytujeme komplexní poradenství.
Další služby Zadejte poptávku

Klimatizace všech typů prostor

Navštívíme vaše prostory a navrhneme typ klimatizace, který nejlépe vyhoví vašim potřebám.

Zajistíme technologie, které splní potřebné normy na výměnu vzduchu v pracovním i nepracovním prostředí.

Řešení podle velikosti plochy

Potřebujete-li udržet ideální teplotu v menších prostorách, navrhneme vám řešení pomocí klasické klimatizace typu multisplit nebo fan coil. Využíváme technologie těchto značek: Toshiba, Panasonic, Daikin, LG, Mitsubishi, Sinclair a další.

Do větších výrobních prostor dodáváme i složitější chladicí systémy.


Multisplit, nebo fan coil? 

Podle typu provozu a možností vašich prostor vám navrhneme technologické řešení klimatizace, které nejlépe vyhoví vašim potřebám.

Multisplit

Klimatizace typu multisplit je dělená. Má venkovní a vnitřní jednotku spojenou rozvodem chladiva.

To umožňuje umístit venkovní jednotku daleko od klimatizované místnosti, tj. na balkoně, na střeše budovy, u paty budovy, v provětrané půdě a podobně.

Fan coil

Fan coil pracuje pomocí ventilátorových konvektorů. Obsahují teplo-výměnné plochy s nuceným prouděním vzduchu, které zajišťuje vestavěný ventilátor.

Do výměníku je přiváděna ohřátá nebo studená voda. Ventilátor převádí vzduch přes tento výměník, kde se ochlazuje nebo ohřívá na požadovanou teplotu. Nakonec je ohřátý/ochlazený vzduch distribuován ven z přístroje do místnosti.

Potřebujete novou klimatizaci?